Nešiojamas kompiuteris darbui - ką renkasi vyrai?
Tikro vyro kompiuteris turi būti masyvus ir tvirtas. Vyrai vertina remdamiesi logika. Todėl vyrams svarbu, kad kompiuteris būtų puikus kainos ir kokybės balansas vertinant parametrus.
Vyrai juk viską renkasi pagal kokybę. Tai lengva suprasti. Kokybė mato vienetas, kuris gali būti svarbesnis už pačią techniką. Moterys kokybę matuoja labiau suasmenindamos ir vadovaudamosis emocija, jausmais. Vyrui kokybė - aukšti kompiuterio parametrai. Jis nori greitai veikiančio nešiojamo kompiuterio, tačiau pilnai gali būti, kad tai nėra optimalus variantas.
Vyrai labiau smulkmeniški. Kreipia dėmesį į detales, kurių nepastebi moterys. Jiems svarbu kokios jungtys, kas jungiasi ir dėl to niekada nepaaukos grožio. Funkcijų sąrašas vyrams, jausmas ir išvaizda moterims.
Lėtas nešiojamas kompiuteris
Moterys parametrų nesupranta. Moterims kompiuteris veikia taip, kaip veikia. Tuo tarpu vyrui neretai kompiuteris gali veikti lėtai. Ir jis dar prieš tai pajusdamas numanys, jog visa tai dėl silpnų kompiuterio parametrų.
Pagrindiniai kompiuterio parametrai, kuriuos analizuoja vyrai yra procesoriaus pajėgumas CPU, darbinė atmintis RAM ir disko talpa SSD. Nešiojami kompiuteriai grafikos darbams turi papildomą matuojamą resursą - dedikuota grafikos plokštė.
Yra ir daugiau parametrų į kuriuos dėmesį kreipia vyras. Kalbant apie monitorių, gilinamasi koks ekrano dydis, proporcijos, rezoliucija, spalvų atvaizdavimas, ryškumas. Baterijos talpa ir ar yra greito krovimo jungtis.
Vyrų paklydimai renkantis kompiuterį
Keletas dažniausių vyriškų paklydimų renkantis naują kompiuterį yra netinkamai užduodami klausimai. Kitais žodžiais tariant - tiesiog pernelyg didelis gilinimasis į techninius parametrus neklausiant, kam išvis to reikia? Techniniai parametrai svarbūs, tačiau nenusako realaus kompiuterio veikimo. Dažniausios klaidos:
- Ekranas ir raiška. Tai buvo mano asmeninė klaida prieš kelis metus, kai rinkausi naują Lenovo verslo klasės kompiuterį. 4K itin aukšta rezoliucija nešiojamo kompiuterio ekrane skamba puikiai, kainuoja brangiai, tačiau realiai pakako valandą laiko padirbėti su tokiu kompiuteriu. Netrukus supratau, jog tai bereikalinga. Šriftas ekrane pernelyg mažas ir nepatogus naudotis.
- Procesoriaus galios sureikšminimas neatsižvelgiant į jo efektyvumą. Gali būti, kad vyro pasirinktas procesorius bus galingas, tačiau naudos labai daug baterijos resurso. Taip nešiojamas kompiuteris taps staliniu - be patogaus ekrano ir klaviatūros.
- Baterijos talpa nenusako realaus kompiuterio veikimo be kroviklio. Priklausomai nuo techninės specifikacijos, ekrano dydžio, aušinimo ir kt. kompiuteris su vienodos talpos baterija gali veikti dvigubai ilgiau.
Taigi ne visada geresni parametrai yra geriau.
Jeigu nori greito automobilio, juk nesižvalgai į limuzinus, kurie nors ir su V12 varikliu nebus tokie greiti, kaip sportiniai automobiliai. Jei reikia greičio - tam yra sportiniai automobiliai. Nešiojamas kompiuteris taip pat turi būti renkamas pagal paskirtį.
Apibendrinimas
Kaip rašiau straipsnyje nešiojamas kompiuteris moteriai, rekomenduoju daugiau dėmesio skirti balansui ir mažiau parametrams ar logiškiems teiginiams, kurių pilnas visas mūsų gyvenimas.
Nors ir sunku pripažinti, dažnai geriausias sprendimas priimamas, kai nusiimama visažinio kaukė klausiant, kodėl to reikia.
Tautvydas
Vadovauja kompiuterių nuomos įmonei nuo 2015 m. Rašo apie nešiojamus kompiuterius, programas verslui ir knygų apžvalgas.
Nešiojamas kompiuteris | 3 dažniausi vyrų paklydimai